Opbrengst Jumbo actie

Op woensdag 22 maart jl. was de sluitingsdatum van de Jumboactie.
In totaal hadden zich 12 sportclubs aangemeld, waaronder Touché ’86. Onze volleybalvereniging wordt in Baarn blijkbaar een warm hart toe gedragen, want we hebben maar liefst 2914 punt behaald, wat staat voor een bedrag van € 462,53. Hiervoor mag de vereniging sportartikelen aanschaffen.

Namens de vereniging dank aan iedereen die voor onze vereniging punten heeft gespaard of heeft laten sparen en dank aan Sven Buren voor al zijn werk in deze actie! 

We laten binnenkort weten wat Touché ’86 voor dit bedrag heeft aangeschaft.

Over acties gesproken:
In navolging van deze actie, is het Baarnse bedrijf ‘Schmidtje’-Koelewijn op de Dalweg een soortgelijke actie begonnen, maar dan veel beter en eenvoudiger. 

Als u bij Schmidt-Koelewijn iets koopt en vermeldt dat het gaat om Sparen voor Touché, ontvangt niet alleen u, maar ook de vereniging 10% korting! Dit bedrag wordt jaarlijks aan onze vereniging overgemaakt zonder verdere voorwaarden of verplichtingen. 

Hoe mooi is dat:  koop bij Schmidt-Koelewijn, krijg 10% korting en steun de club!
We stellen het zeer op prijs, als u dit bericht verspreidt (zowel online als offline) .

Op 31 maart jl., verscheen het sponsorplan van Schmidt-Koelewijn in de Baarnsche Courant.
Klik hier voor het artikel.