Grote Clubactie: koop loten en help de vereniging!

Vanaf 15 september start de Grote Clubactie. Ook Touché doet hier weer aan mee. Door loten bij onze vereniging te kopen, maak je niet alleen kans op mooie prijzen, maar spek je meteen onze verenigingskas!

Help ons dus en koop vanaf 15 september loten bij ons. En je kunt natuurlijk ook je vader, je moeder, je schoonzus, je tante, de buurman, de slager en heel veel andere vrienden en familieleden vragen om ook loten bij ons te kopen!

Enne… voor de jeugd is er een WEDSTRIJD LOTEN VERKOPEN!

Hoe werkt dit? In de sporthal hebben we een “loten-meter” opgehangen. Daarop houden we de komende weken bij hoeveel loten er door onze jeugdleden verkocht worden. Voor de drie beste loten-verkopers hebben we een leuke prijs (die uiteraard met volleybal te maken heeft). Als je wilt meedoen, vraag je komende maandag aan je trainer om een verkoopboekje. Die laat je invullen door iedereen waaraan je een of meer loten verkoopt. En op elke volgende trainingsavond laat je jouw verkochte loten op de loten-meter bijwerken. Je hebt tot eind oktober de tijd om je boekje(s) vol te krijgen. (Tip: als je nog geen boekje hebt, kun je natuurlijk nu al aan iedereen vragen om loten vooral bij jou te kopen!)

Geef een reactie